ПОСЛУГИ

Послуги перекладу: коли це життєво необхідно? 

Для багатьох компаній і навіть для приватних осіб послуга перекладу з російської на італійську, або з італійської на російську, а також з української мови на італійську і з італійської на українську є життєво необхідною.

Це такі ситуації, як: прийом іноземних (італьяноговорящімі) гостей, членів делегацій, представників організацій і компаній,  необхідність листування з організаціями та приватними особами, необхідність в підготовці матеріалів — як мовою, зрозумілою замовнику (російська, українська), так і мовою партнерів, потенційних клієнтів (італійська).

Ми можемо запропонувати весь спектр послуг, пов'язаних з перекладом з / на італійську мову. А це: 
 

усний (послідовний) переклад: швидке вирішення проблеми комунікації з людьми, для яких італійська мова — рідна,

письмовий переклад: для тих, хто готує документи на італійській мові, веде листування, отримав документи чи матеріали на італійському,

корекція або вичитка носієм мови: в цьому випадку ви можете бути повністю впевненими в якості підсумкових матеріалів, підготовлених на італійській мові.

супровід італійських гостей по Україні, а також супровід громадян України в Італії.  

 

Наші співробітники: випускники провідних ВУЗів України за фахом «Переклад», що володіють сертифікатом про володіння італійською мовою на рівні С2 (Університет Сієни (Італія, CILS), носії італійської мови володіють російська мовою на рівні С1-С2.

Спілкування без кордонів, справжнє розуміння з абсолютною точністю, збереження значень термінів і стійких виразів дозволить вам більше не відчувати мовного бар'єру.  
 

Щоб отримати додаткову інформацію зателефонуйте нам: +38 0 66 4396731

Приєднуйтесь

Відгуки

До прихода в эту школу у меня был опыт попыток изучения итальянского в нескольких других. Когда я пришла в группу, в которой студенты, учившие язык с ноля, через 3 месяца вполне свободно и очень грамотно изъяснялись, я была очень приятно удивлена.
<span>ЮЛИЯ</span><span>
ЮЛИЯ
Гончарова

читати ще

Контакти

Італійський Центр Культури им. Фабриціо де Андре
тел.: +38044 39 00 235; +38 063 112 5131
вул. Рейтарська 2, оф. 9
Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Найближчі заходи

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30