СЕРТИФІКАТ УНІВЕРСИТЕТУ СІЄНИ

СЕРТИФІКАТ УНІВЕРСИТЕТУ СІЄНИ
 

 

У нашому центрі Ви можете скласти іспит на отримання міжнародного сертифікату CILS.

CILS (Certification of Italian as a Foreign Language) — офіційна назва сертифіката, що підтверджує рівень володіння італійською мовою, як іноземною. Іспит CILS схвалений Міжнародним Університетом Сієни (University of Siena for Foreigners) і офіційно визнаний Міністерством Закордонних Справ Італії.

Хто може здавати CILS?

сертификат CILSЗдавати іспит CILS може кожен, хто не є громадянином Італії (за винятком нащадків італійських емігрантів, що живуть за кордоном), і для кого італійська мова не є рідною. Вікових обмежень для бажаючих складати цей іспит немає. Необов'язково володіти спеціальними дипломами про освіту, так само як і необов'язково складати іспит спочатку на більш низькому рівні, щоб потім здавати на високому рівні.

Підготуватися до здачі іспиту CILS може кожен, хто впевнений у тому, що володіє італійською мовою на одному з чотирьох рівнів і відповідає всім вимогам до іспиту.

Наявність сертифіката CILS вигідно тим, хто вивчає італійську мову, хто працює або навчається в Італії чи по роботі пов'язаний з італійською мовою (наприклад, працює в спільних з Італією підприємствах, і т.д.), а також тим, хто хоче визначити свій рівень володіння італійською мовою.

Кожен рівень іспиту визначає здатність спілкуватися в різних ситуаціях: побутових, професійних і т.д. залежно від рівня володіння мовою.

Перший рівень оцінює здатність спілкуватися в повсякденних побутових ситуаціях.

Другий рівень дозволяє власникам сертифікату подавати документи до ВНЗ Італії без спеціального вступного мовного тесту. Іноземні студенти, що мають сертифікат на третьому і четвертому рівнях, можуть отримати додаткові бали, а відповідно, більше шансів при вступі в італійські університети.

В Міжнародному Університеті Сієни наявність сертифіката CILS на третьому рівні є необхідною умовою для зарахування на курс італійської мови та італійської культури; на курси італійської мови та методики викладання для вчителів і на курс італійської літератури, історії та мистецтва.

Четвертий рівень дозволяє зарахування на курс методики викладання італійської мови для іноземців і в спеціалізовану школу методики викладання італійської мови для іноземців. Четвертий рівень демонструє комунікативні навички, якими іноземець повинен володіти для того, щоб використовувати італійську мову в професійному плані. Наприклад, цей рівень потрібно для того, щоб викладати італійську мову для другого рівня. Багато італійських компанії, що працюють закордоном і бажають наймати на роботу іноземців, або іноземні компанії, які працюю з Італією, вимагають при влаштуванні на роботу сертифікат CILS відповідно з тією роботою, яку вони припускають виконувати. Наприклад, для майбутніх співробітників безпеки в італійській залізничній компанії мінімальний рівень володіння мовою має бути другий рівень CILS.

Рівні CILS

CILS 1 Успішна здача міжнародного екзамену з італійської мови CILS 1 підтверджує володіння італійською мовою на побутовому рівні, необхідному для спілкування в повсякденному житті.

CILS 2 Успішна здача міжнародного екзамену з італійської мови CILS 2 дає право вступати в італійські ВНЗ, де викладання ведеться італійською мовою.

CILS 3 Успішна здача міжнародного екзамену з італійської мови CILS 3 свідчить про вільний рівень володіння італійською мовою, достатнім для життя і роботи в Італії.

CILS 4 Успішна здача міжнародного екзамену з італійської мови CILS 4 демонструє знання італійської мови на рівні носія. Дає право викладання італійської мови як іноземної на середньому рівні.

Іспити та бали

Всі іспити розробляються в спеціальному центрі при Міжнародному Університеті Сієни у відповідності з європейськими стандартами, встановленими Радою Європи. По кожному з п'яти розділів можна отримати максимально 20 балів, і як мінімум необхідно набрати 11 балів. Найбільша кількість балів, яку можна набрати по всіх розділах — 100 балів, мінімальна кількість — 55 балів. Щоб отримати сертифікат CILS, необхідно набрати мінімальну кількість балів у кожному розділі. Якщо Ви набираєте мінімальну кількість балів тільки в кількох розділах, Вам, ймовірно, доведеться перескладати ті розділи, в яких Ви не набрали мінімальної кількості балів. Результати по тих розділів іспиту, які були успішно здані, дійсні впродовж одного року з моменту здачі іспиту.

Коли і де можна здавати іспити CILS?

За межами Італії іспит CILS можна здавати в італійських культурних центрах та інших спеціалізованих інститутах, які мають право прийому цього іспиту. В Італії іспит CILS приймається в Міжнародному Університеті Сієни та в інших установах, що мають спеціальну акредитацію, наприклад, в освітньому центрі в Тосканії та інших регіонах (Centri Territoriali di Educazione Permanente), в мовних центрах деяких університетів і т.д. Іспити CILS офіційно приймаються 2 рази на рік: на початку червня і в грудні. Іспит платний.

У Києві іспит CILS можна здавати в Італійському центру культури ім. Фабріціо де Андре за адресою: вул.Рейтарська 2 офіс 9 (код 357); +38-063 112 5131

Офіційний сайт іспиту: www.cils.unistrasi.it

Завантажити приклади екзаменаційних квитків.

Дата найближчого іспиту:   8 червня 2017 (регистрация на экзамен заканчивается за 40 дней до экзамена!)

 

Рівень

Вартість

Вартість повторного складання іспиту (за 1 частину)

А1 і А2

40 Євро

13 Євро

В1

60 Євро

20 Євро

В1 (підлітки)

50 Євро

16 Євро

В2

70 Євро

23 Євро

С1

80 Євро

25 Євро

С2

90 Євро

28 Євро

Квота Італійського Центру Культури за переказ грошей в Університет Сієни для іноземців та організацію іспиту — 100 грн.

Оплата відбувається в касу Італійського Центру Культури в Євро.

сертифікат CILS

Приєднуйтесь

Відгуки

До прихода в эту школу у меня был опыт попыток изучения итальянского в нескольких других. Когда я пришла в группу, в которой студенты, учившие язык с ноля, через 3 месяца вполне свободно и очень грамотно изъяснялись, я была очень приятно удивлена.
<span>ЮЛИЯ</span><span>
ЮЛИЯ
Гончарова

читати ще

Контакти

Італійський Центр Культури им. Фабриціо де Андре
тел.: +38044 39 00 235; +38 063 112 5131
вул. Рейтарська 2, оф. 9
Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Найближчі заходи

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30